Kontrrewolucja
Strona Główna | Artykuły |
Pytania? Sugestie?
kontrrewolucja@vp.pl
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Kontakt
Szukaj
Polecamy:
Z Obozu Wroga...
Marszałek Sejmu Ewa Kopacz oceniła w czwartek, że art.13 konstytucji mógłby być podstawą prawną do delegalizacji Młodzieży Wszechpolskiej. Zastrzegła jednocześnie, że musi o tym zadecydować sąd. Po niedzielnych zajściach w Warszawie podczas Marszu Niepodległości SLD chce w ciągu dwóch tygodni złożyć wniosek o delegalizację ONR i Młodzieży Wszechpolskiej. Argumentuje, że organizacje te mają charakter faszystowski i łamią konstytucję.
Myśl jest Bronią!
Oto prawdziwa wielka rewolucja, którą trzeba przeprowadzić. Rewolucja duchowa. Albo bankructwo epoki. Zbawienie świata spoczywa w woli dusz, które wierzą. Leon Degrelle.
» R. Larkowski: Deklaracja Wojny z Demoliberalnym Systemem. Próba nakreślenia Drogi Ideowej Portalu KontrRewolucja
Idee Praktycznie nikt nie pojmuje walki o dobro narodowo-państwowe jako zniszczenia Systemu, a tylko kosmetyczne zmiany wyborcze przy żłobie - pójdzie Platforma Obywatelska, przyjdzie Prawo i Sprawiedliwość, będzie raj na ziemi.

To myślenie naiwne i krótkowzroczne, my rozumujemy dalekosiężnie,trzeba złamać kark Systemowi, który panoszy się w Polsce od 1989 roku, okrągłego stołu i innych mniej spektakularnych aktów założycielskich demoliberalnej i zmutowanej komuny.

- Na dzisiaj wrogiem jest PO,PiS,SLD,Ruch Palikota, PSL i Solidarna Polska,tak czy inaczej ukształtowane na bagnie okrągłostołowej przeszłości,kręcący się na karuzeli władzy od lat, nie ludków trzeba wyrzucić z krzesełek, ale wysadzić w powietrze karuzelę - System. To chyba zrozumiałe, nikt z Bandy Sześciorga nie ma naszego zaufania, topór na ich głowy!

- Jądrem oporu będzie planowany Sojusz Radykalno-Kontrrewolucyjny (S R - K), zaś w nim podstawa w kształcie zjednoczonego centrum nacjonalistycznego (Zjednoczone Centrum Narodowe - Z C N).

- Dlaczego nazwa "Centrum"; nie ze względu na centrystyczny kierunek polityczno-ideowy, lecz charakter sił zebranych pod sztandarem antysystemowego buntu,będą one mniej lub bardziej radykalne, ale zawsze RADYKALNE i ZJEDNOCZONE, przy czym CENTRALNIE kierowane.

- Sojusz Radykalno-Kontrrewolucyjny, jest ciałem ogólniejszego,szerszego charakteru,gromadzące przedstawicielstwa antysystemowe monarchistów,konserwatystów, agrarystów, grup subkulturowych (głównie skinheadów i kibiców), nacjonal-anarchistów, tradycjonalistów-papistów i sedewakantystów; wszystkie one muszą zdawać sobie sprawę,że reprezentują RADYKALIZM I KONTRREWOLUCJONIZM w odniesieniu do istniejącego SYSTEMU, który zamierzają zniszczyć.

- W dalszej fazie budowania oporu i umacnianiu swoich szeregów, nastąpi obranie hierarchicznego przywództwa z Wodzem (Królem?) na czele;

-Sprawcy naszej ruiny i degeneracji, zapłacą najwyższą cenę - śmierć w dole z wapnem albo wieloletnie ciężkie roboty, to dla zdrajców i tak mała kara.

- Narodowe Państwo Polskie (Rzeczypospolita,to w domyśle republika i władza pozbawiona prawdziwej władzy hierarchicznej i autorytarnej - nie stanowi naszego celu,to pojęcie przestarzałe),ogłosi neutralność,wystąpi oczywiście ze wszystkich organizacji międzynarodowych w typie UE i NATO, specjaliści od geopolitologii obiorą najsłuszniejszą drogę sojuszy - coś na kształt Międzymorza - z podkreśleniem żądania naszych utraconych ziem, podkreślania naszych słowiańskich korzeni,trwałości zachodnich rubieży i długowiecznej przyjaźni z Węgrami.

- Polityka gospodarcza, zacznie się od nacjonalizacji ukradzionych i sprzedanych za bezcen za granicę banków i przedsiębiorstw,odzyskania Międzywojennego złota i odszkodowań od Niemców. Kapitalizm rabunkowy przestanie obowiązywać, to socjalizm,tylko o innej nazwie. Wolny rynek, lichwa, wielkoobszarowy handel, nie jest korzystny dla gospodarki i nabywców - jest rakiem na ciele społeczeństwa - skonstruujemy porządek,w którym pracodawca i pracownik,będą jednym i tym samym poprzez wspieranie programów o charakterze spółdzielczym, syndykalistycznym i korporacyjnym.

- Pragniemy po ostatecznym unicestwieniu Systemu,kształtować państwo militarne i militarnego,narodowego ducha, wojny nie odeszły,czekają nas jeszcze i musimy być do nich przygotowani; obecny System z premedytacją hoduje tchórzy i kosmopolitów, rozbraja technicznie i ilościowo armię, zmienimy to za każdą cenę.

- Pragniemy Polski potężnej, narodowej,zjednoczonej,gdzie rządzi nasza rasa,a nie obce ludy, gdzie na pierwszym miejscu panują nasze obyczaje, a nie rak multikulturowości, jesteśmy wrodzy zboczeniom degenerującym społeczeństwa - homoseksualizmowi, pedofilii, wszelkim wypaczeniom wymierzonym w życie - aborcji, in vitro, eugenice. Bóg poprzez naturę utrzymuje porządek na naszym globie, żyjąc zgodnie z Jego wolą,nie będziemy nigdy cierpieć głodu i przeludnienia, czy też wpadać w rozpasanie bogaczy i hedonistyczny stosunek do rzeczywistości. Będziemy koroną stworzenia, lecz opiekującą się słabszymi,prowadząc ekonomię dobra dla wszystkich, nie zaś wybranej klasy.

PRECZ Z SYSTEMEM!!! DEMOKRACJA CUCHNIE!!!
NIECH ŻYJE AUTORYTARYZM!!!

  Komentarze
Brak komentarzy.
  Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
  Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Tytułem wstepu...
Moje konto na portalu społecznościowym FACEBOOK zostało zablokowane. Powód? Na swoim zdjęciu profilowym zamieściłem symbol Żelaznej Gwardii... Krzysztof Luber, koordynator portalu.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Redaguje zespół. Krzysztof Luber (koordynator Portalu), Robert Larkowski (współtwórca Portalu, dział Naród i Idee), Tomasz Jazłowski, teolog (dział Religia), ks. Rafał Trytek (gościnnie, dział Religia).
968805 Unikalnych wizyt | Engine: PHP-Fusion v6.01.6 | Coffee Time Theme by Gry Online

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie