Kontrrewolucja
Strona Główna | Artykuły |
Pytania? Sugestie?
kontrrewolucja@vp.pl
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Kontakt
Szukaj
Polecamy:
Z Obozu Wroga...
Marszałek Sejmu Ewa Kopacz oceniła w czwartek, że art.13 konstytucji mógłby być podstawą prawną do delegalizacji Młodzieży Wszechpolskiej. Zastrzegła jednocześnie, że musi o tym zadecydować sąd. Po niedzielnych zajściach w Warszawie podczas Marszu Niepodległości SLD chce w ciągu dwóch tygodni złożyć wniosek o delegalizację ONR i Młodzieży Wszechpolskiej. Argumentuje, że organizacje te mają charakter faszystowski i łamią konstytucję.
Myśl jest Bronią!
Oto prawdziwa wielka rewolucja, którą trzeba przeprowadzić. Rewolucja duchowa. Albo bankructwo epoki. Zbawienie świata spoczywa w woli dusz, które wierzą. Leon Degrelle.
FB
» Marsz Niepodległości w pięciu zdaniach...
100 tysięcy ludzi w centrum Warszawy. Atak policji z użyciem zamaskowanych prowokatorów. Pacyfikacja zamieszek przez Straż Marszu Niepodległości. Gigantyczny pochód ulicami miasta - "nie czerwona, nie tęczowa, Polska zawsze narodowa!" Na scenie pod Zamkiem Ujazdowskim ogłoszenie powstania Ruchu Narodowego - ruchu społecznego, który naród zmobilizuje, zorganizuje i obali Republikę Okrągłego Stołu.» Policyjna prowokacja? Zamieszki podczas Marszu niepodległości - Warszawa-Plac Grzybowskiego-2012
Filmy

» Przemyslaw Holocher na Marszu Niepodległości -11.11.2012
Filmy

» Marian Kowalski na Marszu Niepodległości - 11.11.2012
Filmy

» Robert Winnicki na Marszu Niepodległości - 11.11.2012
Filmy

» Robert Winnicki vs Andrzej Celiński - Po Marszu Niepodległości 2012
Filmy

» Prawdopodobnie najkrótsza relacja na świecie, „Fakty" 11.11.2012

» Marsz N - dokument o Marszu Niepodległości
Filmy

» R. Larkowski: Deklaracja Wojny z Demoliberalnym Systemem. Próba nakreślenia Drogi Ideowej Portalu KontrRewolucja
Idee Praktycznie nikt nie pojmuje walki o dobro narodowo-państwowe jako zniszczenia Systemu, a tylko kosmetyczne zmiany wyborcze przy żłobie - pójdzie Platforma Obywatelska, przyjdzie Prawo i Sprawiedliwość, będzie raj na ziemi.

To myślenie naiwne i krótkowzroczne, my rozumujemy dalekosiężnie,trzeba złamać kark Systemowi, który panoszy się w Polsce od 1989 roku, okrągłego stołu i innych mniej spektakularnych aktów założycielskich demoliberalnej i zmutowanej komuny.
Tytułem wstepu...
Moje konto na portalu społecznościowym FACEBOOK zostało zablokowane. Powód? Na swoim zdjęciu profilowym zamieściłem symbol Żelaznej Gwardii... Krzysztof Luber, koordynator portalu.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Redaguje zespół. Krzysztof Luber (koordynator Portalu), Robert Larkowski (współtwórca Portalu, dział Naród i Idee), Tomasz Jazłowski, teolog (dział Religia), ks. Rafał Trytek (gościnnie, dział Religia).
968801 Unikalnych wizyt | Engine: PHP-Fusion v6.01.6 | Coffee Time Theme by Gry Online

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie